Pozri si Anelli.sk na Facebooku !
                   Zaregistrujte sa >                               Prihlasit sa >

O nás

E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty  kúpiť si finančne dostupné šaty svojich snov. Výnimočnosť  v svadobnej móde: to je on-line predajňa svadobných a večerných šiat «Anelli». Teraz už nemusíte strácať  čas nekonečnými  návštevami  svadobných salónov a platiť za šaty dvojnásobnú cenu. Svadobný salón je priamo u Vás doma, na obrazovke počítača. Všetko, čo potrebujete vedieť, je štýl modelu, ktorý Vám pristane.  Za naše ceny už nemusíte premýšľať nad tým, či si šaty požičať, alebo kúpiť už nosené. Garantujeme kvalitné šitie!
 
 Je ťažké povedať, milé slečny, ktorý z modelov svadobných šiat je najviac originálny a krásny, pretože nevesta v každom z nich je sladká a dojemná. 
 
Svadobné šaty majú, samozrejme, svoje  individuálne vlastnosti, ktorými sa od seba odlišujú. Sú premyslené do najmenšieho detailu, plné nekonečnej harmónie. 
 
Trendy štýl, pôvodná ozdoba, premyslený strih zvýrazňujú ženské línie a skrývajú drobné nedostatky: to sa dá povedať o všetkých modeloch v našom katalógu.
 
Ľahké a hravé, klasické a elegantné, jemné,  romantické  a hlavne finančne dostupné šaty, určite nájdu cestu do duše každej z Vás, a to aj napriek rozdielnemu  charakteru, veku a vkusu .
 
Ako sa orientovať  v rozmanitosti ponuky? Postarali sme sa aj o to, aby ste si mohli jednoduchým spôsobom kúpiť očarujúci model, ktorý je ideálny pre Vás.
 
Nebudeme Vás presviedčať, milé slečny, že môžeme ponúknuť svadobné šaty pre každú z Vás, stačí sa pozrieť do katalógu a zistíte to samé. Všetky si tam môžete nájsť niečo podľa svojho vkusu. Ak by ste si z našich modelov  nevybrali, ponúkame Vám možnosť ušitia šiat podľa Vašich predstáv a nárokov. 
 
Takže neváhajte, určite budete s nákupom spokojné! Keď  v svadobný deň vstúpite do sály v svojich šatách, budete počuť výkriky úžasu hostí a uvidíte okúzlený pohľad svojho milovaného - nie je to rozprávka!